تبلیغات
به شکرانه ات می نگارم - زندگی2

به شکرانه ات می نگارم

حضور یعنی او،همین جا،همین حالا...

زندگی2
بسم رب المهدی(عج)


 دوسالی بیشتر نبود که ازدواج کرده بود. به سختی و با بغض حرف میزد و میگفت که همسرم منو دوست نداره! میگفت من همیشه دوست داشتم با کسی ازدواج کنم که واقعا و از ته دل من رو دوست داشته باشه و عشقش یک عشق قلبی و درونی باشه.

وقتی سعی داشتم بهش اثبات کنم که همسرت واقعا دوستت داره بهم گفت:
"اگه واقعا اینطوره چرا چیزی به زبون نمیاره و ابراز و بیان نمیکنه؟ مگه اینطور نیست که هرکسی به کسی علاقه منده بهش میگه که دوستت دارم؟ راستش توی این دوسال من به ندرت این جمله رو ازش شنیدم!!! تازه همه اینها به کنار مگه میشه کسی کسی رو دوست داشته باشه و اون رو اذیت کنه؟ وقتی اون عمدا یه کارهایی میکنه که من رو میرنجونه و ناراحت میکنه یعنی عشقش واقعی نیست!"

اگر چه من سعی کردم آرومش کنم اما یه جورایی توی دلم حرفاش رو تایید میکردم.با خودم گفتم واقعا هم همینطوره.
انگار که عشق سه سطح داره:
سطح اول اون علاقه قلبی و درونیه
سطح دوم ابراز و بیان عشقه
سطح سوم نرنجوندن معشوقه
بعد ازاون یه لحظه با خودم گفتم آیا ما  که میگیم خدا و معصومین علیه السلام رو دوست داریم هم عشقمون واقعیه؟! یادم اومد اونایی که روزای گذشته راه افتادن تا مسیر نجف تا کربلا رو با پای پیاده طی کنن و اونایی که تو این مسیر به پذیرایی و خدمت به زائران امام حسین علیه السلام مشغول بودن،در واقع میخواستن به این شکل عشق و علاقه درونی و قلبیشونو به حضرت نشون بدن و ابراز کنن.
اونا میدونستن که علاقه درونی کافی نیست و یه جورایی باید ابراز و بیان بشه و نکته جالب تر اینکه خیلی ها توای این مسیر با خودشون عهد میبستن که رفتارهای نادرستشون رو برای همیشه ترک کنن تا بیش ازاین قلب امامشونو آزرده خاطر نسازن و عشقشون رو اثبات کنن.
خلاصه کلامم اینکه دیدن و شنیدن این اتفاق  ها باید مارو مصمم کنه که تلاش کنیم عشق هامون صادقانه و واقعی باشه.

پ.ن:

* یک کلمه شیدایم میکند: "بهار" را میگویم...بهاری که تو برایم میسازی!
[ چهاردهم آذر 94 ] [ 03:52 ب.ظ ] [ میس طلبه ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه