تبلیغات
به شکرانه ات می نگارم - خونه تکونی...

به شکرانه ات می نگارم

حضور یعنی او،همین جا،همین حالا...

خونه تکونی...
بسم رب المهدی(عج)


این روزا خونه ها و خونواده ها کم کم حال و هوای خونه تکونی به خودشون گرفتن.اگر چه در طول سال هم خونه هارو تمیز میکنیم اما ویژگی خونه تکونی اینه که:

* اولا تمیز کردن ها اساسی تر و جدی تره
* ثانیابه جاهایی مثل انباری هم توجه میشه که در طول سال شاید کمتر به تمیز کردن اون همت کنیم.

یکی ازون جاهایی که معمولا نسبت به تمیز کردن و پاکیزگی اون غفلت میشه" درون  و وجود" خودمونه.میگن برای اینکه" درون" رو از آلودگی هایی که در طول سال به اون مبتلا شده  پاک و پاکیزه کنیم باید:

* اولا از خدا به طور جدی عذر خواهی کنیم
* بعد ازون مصمم باشیم و به خدا قول بدیم که دیگه آلوده اش نکنیم.بیایم تا دیر نشده دست به کار بشیم و خونه تکونی رو شروع کنیم.

خونه تکونی ذهن:  خدایا من رو ببخش اگه آدما رو قضاوت کردم،به اونا گمان بد بردم و توی فکرو خیالم  به چیزایی فکر کردم که تو هرگز نمیپسندیدی.

خونه تکونی چشم:  خدایا من رو ببخش به خاطر همه نگاه های ناپاکی که داشتم،به خاطر همه نگاه های تندی که به پدر و مادرم کردم و به خاطر نگاه تمسخر و تحقیر آمیزی که به بعضی از بنده های تو داشتم.

خونه تکونی گوش:  خدایامن رو ببخش اگه با گوش هام چیزهایی رو شنیدم که نباید میشنیدم و گوش به حرفایی دادم که عیب های آدم ها رو برملا میکرد و اونها رو توی ذهن من رسوا میکرد.

خونه تکونی زبان:  خدایا من رو ببخش اگه زبونم به دروغ و غیبت و تهمت و تحقیر و توهین و ناسزا آلوده شد و چیزهایی گفتم و باکسانی حرف زدم که مطلوب تو نبود.

خونه تکونی دل:  خدایا من رو ببخش که به جای اینکه دلم رو از لطف و محبت خودت پر کنم به حسد و کینه و بخل و تکبر آلوده کردم و اینقدر دلباخته و شیفته دنیا شدم که جایی واسه تو توی دلم باقی نموند.

خونه تکونی دست و پا:  خدایا من  رو ببخش بخاطر همه کوتاهی ها و سستی ها و تنبلی هام.خدیا من رو ببخش که با دست و پاهام کارهایی کردم و جاهایی رفتم که صرفا من رو از تو دور کرد.

خدایا بعد همه اینها کمکم کن که دوباره آلوده نشم.


[ دهم اسفند 94 ] [ 01:51 ب.ظ ] [ میس طلبه ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه