تبلیغات
به شکرانه ات می نگارم - we are nothing....

به شکرانه ات می نگارم

حضور یعنی او،همین جا،همین حالا...

we are nothing....


بسم رب المهدی(عج)

استاد مرتضی آقا تهرانی :

 من زمانی در کاروان خارجی‌ های حج بودم. جمعی از جوانان امریکایی با ما بودند. آقایی به نام برادر مجاهد بود که تقریبا ۷۰ ساله بود و در‌‌ همان سن مسلمان شده بود. یعنی انسان تا حیات دارد، می‌تواند تغییر و تحول داشته باشد. حالا یک نکته در پرانتز عرض کنم: خدا رحمت کند علامه مجلسی را. می‌فرمایند وقتی موقع مرگ انسان می‌آید، چرا از سر، قبض روح صورت نمی‌گیرد و از پا آرام آرام این مساله شروع می‌شود؟ ایشان می‌فرمایند که این از لطف خداست. می‌خواهد مشاعر طرف هنوز درک کند و اگر خواست در‌‌ همان لحظات هم تغییر کند، بتواند برگردد. خدا بنده‌هایش را دوست دارد. بنابراین اگر بتوانیم یک نفر را هدایت کنیم، خیلی کار بزرگی کرده‌ایم. انبیا برای این مساله خیلی زحمت کشیده‌اند و ما هم در انقلاب خیلی سر این ماجرا خون دادیم. به اعتقاد بنده، انقلاب ما بیشتر یک انقلاب فرهنگی است.

خلاصه من از این آقای مجاهد پرسیدم که چه شد که مسلمان شدی؟ پاسخ داد من یک نوار دیدم، کارم را‌‌ همان نوار تمام کرد. پرسیدم چه نواری بود؟ گفت یک ویدئوکاستی بود از امام خمینی که به دستم رسید. این نوار را که دیدم و گوش دادم، اول سخنرانی امام را دیدم که گفت بسم‌الله الرحمن الرحیم. ما هیچی نیستیم! به ترجمه انگلیسی we are nothing. ناگهان  تکان عجیبی در من ایجاد شد. یعنی واقعا ما هیچی نیستیم؟ آمدم دنبال اینکه ببینم این فرد کیست و کجاست. همین مساله موجب شد تا با اسلام و تشیع و اهل بیت علیهم السلام آشنا و نهایتا مسلمان بشوم؛ با همین یک نوار. این ارزشمند است که یک نفر می‌  تواند با یک نوار، چنین تحولی در انسان‌ ها ایجاد کند.

به این لینک کلیپ سری بزنید:

http://www.aparat.com/v/iD0dZ

منبع : karrarwallpaper.ir

 

پ.ن:

* چند وقت پیش یعنی شب 22بهمن دلمون هوای بانگ تکبیر رو کرده بود به همه قبلش یادآوری کردیم اماخودمون  نه بامی داشتیم و نه...به پیشنهاد حاجی رفتیم حرم که رأس ساعت 9 شب و بانگ الله اکبر تو خیابون باشیم و فیض ببریم.اصلا فکر نمیکردم این همه پر رنگ و با شور باشه اونشب و اون بانگ های از ته دل! خداروشکر کردیم.تو مسیر بعضی از کسبه میومدن از مغازه ها بیرون و بلند فریادالله اکبر سرمیدادندجوان ها هم به نوبه خودشون ...شور عجیبی تو دلم بود و خوشحال بودم.به حرم که رسیدیم  صدای جوانی شیک پوش همه و مخصوصا منو وحاجی رو تو صحن ،به خودش جلب کرد... : 

"سرباز وظیفه به خط .... الله اکبر ... الله اکبر ... الله اکبر..."[ بیست و هفتم بهمن 92 ] [ 01:58 ب.ظ ] [ میس طلبه ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه