تبلیغات
به شکرانه ات می نگارم - حالا هی بریم پپسی بخریم...

به شکرانه ات می نگارم

حضور یعنی او،همین جا،همین حالا...

حالا هی بریم پپسی بخریم...
بسم رب المهدی(عج)

"همیشه عادت داشت سرسفره نوشیدنی بذاره اون هم  از نوع نوشابه.مشکی یا زرد فرقی نمیکرد مهم نوشابه بودنش بود و عجیب اینکه همیشه پپسی هم بود .میگفت نوشابه مشکی عالیه خصوصا وقتی پپسی یا کوکا کولا باشه باشه.
با اینکه میدونست داستان من و حساسیتم روی نوشابه خصوصا از نوع تحریمیش(یعنی اسرائیلیش) اما نمیدونم شاید یادش میرفت یااینکه منظور دیگه ای داشت...
گفت  نوشابه بریزم؟؟ بگیر واسه حاج خانم هم بریز. کوکا نیستا از نوع آزاد و حلالشه...هردومون بهم یه نگاهی کردیمو خنده ای کردیم.
حاجی گفت ممنون نوشابه نمیخوریم.گفت اینکه دیگه پپسیه کوکا نیست.پریدم تو حرفشون و گفتم اتفاقا این یکی که خود جنسه.صد در صد اسرائیلیه یعنی مستقیم میره تو جیب خودشون.نشنیدین پپسی رو؟؟؟ نگاهی همراه با سکوت و سنگینی از طرف همه به من شد.لابد تو دلش گفت باز این شیخ بازی درآورد!! با حرص تمام لیوان نوشابه رو اشاره کرد و گفت : "میخوریم و یه فحشم به اسرائیل میدیم تا جونش دربیاد و دلمون خنک بشه.بعد هم تا آخرش سرکشید.
گفتم ناسزای شما به اونا دردی رو دوا نمیکنه و برای اونا فرقی داره چون شما کاری که نباید رو کردید.یکی اینکه پولی رو که باید برای خریدن نوشابه میدادید تا به خرید و تبلیغ این نوشابه کمک بشه پرداختید و دوم اینکه جدای از اینها تاثیر خود کلمه که روی مواد تشکیل دهنده اون نوشابه گذاشته مهمه.بهشون گفتم مگه یادتون رفته اون فیلم و مستند بسیار زیبای شهادت آب رو که توش اون دکتر ژاپنی آزمایشات مختلفی رو آب انجام میداد و تاثیرات شگرف انواع واژه ها رو مولکول های آب نشون میداد که چطور با هر کلمه خوب یا بد شکل مولکولی آب هم تغییر میکرد؟؟
همه سر سفره تایید کردن حرفمو گفتن راس میگه خیلی جالب بود.گفتم بله دشمن دیده که نمیتونه از هیچ طریقی غالب بشه خصوصا به مسلمان ها از طریق بیو تروریسم داره عمل میکنه که یک نمونش همین نوشابه است با این اسم مزخرف پپسی.اگه زبان انگلیسیتون خوب باشه برید ترجمش کنید ببینید یعنی چی....(ترجمه رو براشون گفتم و تا حدودی قانع شدن و شاید متنبه و از اون روز به بعد هروقت مارو دعوت میکردن یا نوشیدنی ای به جز نوشابه مورد نظر بود(کولا یا فانتا یا پپسی و امثالهم) یا اینکه نوشیدنی ای که کاملا ایرانی بود (اینجا حرف زیاده تواین رابطه.چراکه تو مبحث جریان شناسی که تو حوزه داشتیم برامون باز کرده بودن چه نوع محصولاتی و چرا تحریم شده که اگر بخوام همه رو نام ببرم مجالی نیست و دیگه اینکه حتی ایرانی بودن این کالا ها و یا اینکه کارخونه اون ها تو کشور خودمون هست یا نه هم ملاک نیست....دوستانی که تمایل دارن میتونم سرفرصت این بحث رو براشون باز کنم البته با کمی سرچ هم ممکنه اطلاعاتی توی اینترنت به دست بیارید البته به احتمال چند درصد و اینکه این محصولات صرفا نوشابه یا نوشیدنی یا محصولات غذایی نیست بلکه بحث تروریسم بیولوژیکی ازاین بیشتر رو دربر میگیره....)سوال 86 رساله امام خمینی (ره):

* استخدام مسلمانان در موسسات کلیمی ها درصورتی که بدانند به اسرائیل کمک مینمایندجایز است یا نه؟

جواب: استخدام جایز نیست و حقوق و اجرت آنها نیز حرام است و در مورد شک هم در این موسسات وارد نشوند.

استفتاء امام خامنه ای،اردیبهشت 89:

* باید از معاملاتی که به نفع دولت غاصب اسرائیل که دشمن اسلام و مسلمین است خودداری شود و از وارد کردن و ترویج کالاهای آنان که از ساخت و فروش آن سود میبرند برای هیچ کس جایز نیست و همچنین برای مسلمانان هم خرید آن کالاها بخاطر مفاسد و ضررهایی که برای اسلام و مسلمین دارد جایز نیست.

حالا به این ترجمه ها دقت کنید:

Pay Each Penny Saves Israel         :PEPSI


* پرداخت
هر پنی صرفه جویی در
اسرائیل
* پرداخت یک پنی و حفظ اسرائیل

 خصوصا تاکید روی کلمه saves که معانی مختفی داره در راستای یک هدف و گاها دیده میشه تو تبلیغات که روی s پپسی بخاطر اسرائیل یا به معنای(saves) که به معنی نگاه داشتن،پس انداز کردن،تجارت دادن،اندوختن و ...است تاکید میشه(این رو میشه حتی تو بک گراند بعضی سکانس های فیلم های هالیوودی هم دید.

به این لینک ها سری بزنید اصلا عجیب نیست:

تازه چه خبر؟

پپسی 1


پ.ن:

*
این تنها معرفی یک محصول هست از نوع غذاییش تو کلاس یه چیزایی برامون باز شد که سرمون سوت کشید و فهمیدیم دشمن چقدر داره قشنگ از غفلت ما استفاده میکنه و به کار خودش مشغوله و عجب از قول یه عده ای که: "اینا همش حرفه .نماز و روزه رو انجام بدیم بسه."

* اینکه چرا این جریان تو بعضی کشورهای اسلامی مثل امارات متحده عربی این محصولات تحریم شده و ممنوع و اینکه بعضی سوالشون اینه که تو ایران چه خبر؟برید لطفا دنبال صحبتای هوشمندانه آقا که قبلا دراین باره حرفای زیادی زدند ولی کو گوش شنوا!!

* خواهشا شمایی که میای اینجا و میخونی این مطالب رو به من برچسب افراطی نزن و بگو واجبات و ترک محرمات و لاغیر...واسه همه اینا داره تحقیق میشه و اثراتش و نتایجش مشخص شده تا الان که گفته میشه و تکرار میشه شاید گوشی بشنوه و از غفلت بیاد بیرون.هرچیزی جای خود.دشمن از همین "بشین و فقط عبادت کن" داره استفاده سوء میکنه.کافیه بری راجع بهشون تحقیق کنی حرف من میاد دستت.آره آقا شما برو نمازتو بخون واز اونور بذار پولت بره تو جیب دشمن و قلوپ قلوپ نوشابه بخور...به ما چیکار داری؟

[ هجدهم تیر 93 ] [ 05:10 ق.ظ ] [ میس طلبه ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه